Nawigacja Szukaj

KK Polska - Wyszukane z Dalekich Krain

O firmie

Firma KK Polska Sp. z o.o. została założona jako joint venture niemieckiej grupy kapitałowej Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG. oraz polskiego kapitału.

Zajmujemy się importem i dystrybucją produktów żywnościowych z szeroko rozumianej kuchni Dalekiego i Bliskiego Wschodu. W swoim portfolio posiadamy ponadto produkty z kategorii non-food, które mają zastosowanie podczas przygotowywania i serwowania potraw.

Systematycznie rozszerzamy swój asortyment o artykuły spożywcze z nowych kierunków świata – z Ameryki Północnej, Południowej, Afryki i Basenu morza śródziemnego.

W swoich działaniach kierujemy się mottem „Wyszukane z Dalekich Krain” podkreślając w ten sposób autentyczność i wyłącznie najwyższą jakość sprowadzanych towarów. Mówiąc o ich autentyczności mamy na myśli fakt, że zostały one wytworzone w krajach swojego pochodzenia na podstawie tradycyjnych receptur tworzonych i doskonalonych przez setki lat przez rdzennych mieszkańców.

Nasza oferta zawiera ponad 2500 produktów i jest skierowana do klientów z różnych kanałów dystrybucji tak jak: sieci detaliczne, gastronomia, hurt oraz przemysł.

Oferujemy produkty z wielu kategorii a wśród nich: makarony orientalne, sosy i pasty, mleko kokosowe i sojowe, ryże, grzyby, przekąski, napoje, owoce tropikalne, warzywa, dania gotowe, zupy instant, napoje, wina i piwa azjatyckie, mrożonki (warzywa, owoce tropikalne) oraz produkty non-food jak noże, pałeczki, woki, porcelana użytkowa, parowary, moździerze, lampiony oraz wiele innych.

Bogactwo oferty zaspokoi potrzebę każdego Klienta, a autentyczność produktów pozwoli Państwu na podróż do prawdziwych smaków Azji.